Projektas „Ąžuolijos gudručių akademija“ Kauno lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“

2020 metų birželio mėnesį Kauno lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ pradėtas įgyvendinti projektas „Ąžuolijos gudručių akademija”. Projektą iš dalies finansuoja LTOK programa „Olimpinė karta“. Projekto tikslas – pažinti save ir kitus per judriąją veiklą. Jo metu siekiame tyrinėti ir atrasti savo kūno galias, stebėti savo galimybes skirtingoje judrioje veikloje, aptarti ir numatyti fizinių gebėjimų tobulinimo galimybes.

Kartu su Lietuvos sporto universiteto darbuotojais parengėme aplinką, kurioje vaikai, aktyviai judėdami galėjo išbandyti/išmatuoti savo fizinius gebėjimus. Tam buvo panaudota speciali Lietuvos sporto universiteto suteikta fizinių ypatybių testavimo įranga. Gautus rezultatus perteikėme vaizdiniu būdu (diagramos, grafikai, piešiniai), kas leido vaikams aiškiau pamatyti skirtumus. Akcentuodami olimpines vertybes – draugystę, pagarbą ir tobulėjimą, su vaikais aptarinėjame pasiektus rezultatus. Bendradarbiaudami su šeimos nariais aptarsime ir numatysime fizinių gebėjimų tobulinimo galimybes.

Siekdami kūno, valios ir proto darnos, skatiname vaikus atlikti užduotis maksimaliu pajėgumu, susikaupti į tikslą. Kartu su vaikais džiaugiamės ir draugų pasiekimais. Aptariame kurie gebėjimai yra stipresni, kurie silpnesni, samprotaujame kaip juos pagerinti. Mokomės nesipuikuoti aukštais pasiekimais ir padėti šalia esantiems. Aptariame garbingo elgesio sporte taisykles.

Tikime savo idėjų patrauklumu ir nauda vaikams. Dėkojame LTOK ir programai „Olimpinė karta“ už galimybę pildyti taip reikalingo sportinio inventoriaus bazę. Ypatinga padėka Lietuvos sporto universiteto docentei dr. Jūratei Stanislovaitienei už bendradarbiavimą.

(paspausti ant nuotraukos)

 

 

 

Daugiau nuotraukų albume https://www.facebook.com/media/set/?vanity=KaunoAzuoliukas&set=a.3416944325057421

Ir video https://www.facebook.com/KaunoAzuoliukas/videos/851234642312378

 

Daiva Statkevičienė, kūno kultūros mokytoja ekspertė

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content