Probacijos tarnyba akcijoje „Kaunas tvarkosi 2016”

probacija12016 m. balandžio 22 d. Kauno apygardos probacijos tarnybos Kauno probacijos skyriaus 5 pareigūnai, kartu su priežiūroje esančiais asmenimis dalyvavo akcijoje „Kaunas tvarkosi 2016“.

probacijaAkcijoje aktyviai dalyvavo 9 asmenys, esantys Probacijos tarnybos priežiūroje, iš jų 1 atvyko kartu su anūku, kurie tvarkė Kauno miesto savivaldybės Centro seniūnijoje esančių Kauko laiptų prieigas. Visiems teko paplušėti, nes per žiemą gražioje vietoje buvo daug šiukšlių. Pareigūnų manymu, nuteistieji tokia veikla, prisideda prie aplinkos tvarkymo ir bent truputį atlygina nusikalstama veika visuomenei padarytą žalą.

Probacijos tarnybos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content