Pristatytos nauja policijos būstinė!

Ketvirtadienio popietę Radvilėnų pl. esančiame policijos pastate lankėsi Petrašiūnų ir Šilainių seniūnijų seniūnai ir darbuotojai. Svečiams pristatytas naujasis pastatas, aprodyti čia įsikūrę komisariatai ir padaliniai.

Bendruomenės pareigūnės informavo, jog Radvilėnų pl. esančiame policijos pastate dirba apie 350 policijos pareigūnų ir darbuotojų. Čia įsikėlę ne tik 3 komisariatai, bet ir dar 7 skirtingi padaliniai. Svečių laukė ir trumpa ekskursija, kurios metu Kauno apskr. VPK Kriminalistinių tyrimų valdybos viršininkas aprodė laboratorijas, seniūnijų  atstovai spėjo pabendrauti su čtia dirbančiais pareigūnais ir komisariatų vadovais.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content