Prisijunk prie akcijos „Kaunas tvarkosi“

 

Balandžio 23 dieną vyksiančios akcijos „Kaunas tvarkosi“ organizatoriai jos dalyviams paruošė ne tik būtinų tvarkymosi priemonių, bet ir staigmenų. Bet kuriame iš vienuolikos oficialių „Kaunas tvarkosi“ taškų talkinusiems kauniečiams apie indėlį į miesto švarą primins dovanos ir suvenyrai.

Šiemet visose vienuolikoje Kauno seniūnijų veiks specialiai šiai akcijai parinkti tvarkymo taškai, kuriuose įsikurs ir vadinamieji rūšiavimo miesteliai. Čia atvykę kauniečiai galės ne tik prisijungti prie aplinkos tvarkymo, bet ir drauge su atžalomis dalyvauti edukaciniuose užsiėmimuose.

Kauniečiai bus supažindinti su informacija apie atliekų rūšiavimą ir antrinių žaliavų panaudojimą naujoms veikloms. Tvarkdariai galės čia pat viską išmėginti praktiškai, surinktas šiukšles išrūšiuodami čia pat stovinčiuose konteineriuose.

„Kaunas tvarkosi!“ švarinimosi taškai:

Aleksote – Vinčų g. prie nr. 20

Eigulių seniūnijoje – Ašigalio g. prie Nr. 20A

Žaliakalnio seniūnijoje – Dainų slėnio teritorija

Panemunės seniūnija – teritorija, esanti Perlojos g. 71 ir Vaidoto g. 34B.

Petrašiūnų seniūnija – Pažaislio miško parkas, prie Pažaislio vienuolyno

Centro seniūnija – Vytauto parkas ir šlaitai į Laisvės alėją

Šančių seniūnija – Suomių ir Kranto 16-osios gatvės (Kopūstų sandėlių teritorija)

Gričiupio seniūnija – K. Baršausko g., prieš KTU mokymo centrą,

Šilainių seniūnija – teritorija prie Romainių g. Nr. 15

Vilijampolės seniūnija –Lampėdžių ežero pakrantė iš Gervių g. pusės

Dainavos seniūnija – Taikos pr. 131, stadiono teritorija

 

Ryšių su visuomene poskyrio informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content