Prezidento Antano Smetonos inauguracijos 100-mečio minėjimas

Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė, asociacijos „Kovo 11-osios gatvės bendrija” dalyvavo 2019 m. balandžio 4 d. vykusiame šventiniame renginyje skirtame paminėti pirmojo Lietuvos Prezidento Antano Smetonos išrinkimo ir priesaikos priėmimo 100-metį. Renginį organizavo Lietuvos Sąjūdžio Kauno taryba su Stasio Lozoraičio Senjorų Akademija remiant MRU Viešojo saugumo akademijai.

Renginio metu buvo pristatyta tarpukario Lietuvos periodinės spaudos leidinių apie A. Smetonos paroda ir visuomenininkų išleistas Lietuvos prezidento Antano Smetonos atminimo medalis. TAU Garliavos moterų ansamblis „Ežiuolė” (vad. Danguolė Šalnienė) renginio dalyviams pristatė koncertinę programą.

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content