Prevencinis reidas Žaliakalnio seniūnijos teritorijoje

Gegužės 24 d Žaliakalnio policijos komisariato prižiūrimoje teritorijoje, pasitelkiant ir policijos rėmėjus vyko prevencinis patruliavimas.

Patruliuojama buvo Dirvos g.- J. Žemgulio g.- J. Basanavičiaus al.- Savanorių pr.- Taikos pr.; Perkūno al. – K. Petrausko g.- Savanorių pr. nuo K. Petrausko g. iki Taikos pr. – K. Petrausko g. iki Aušros g.- Radvilėnų pl. iki K. Baršausko g.; Baranausko g., Minties rato, Č. Sasnausko g., Kalniečių g., Uosio g.; Rimvydo g., Jonavos g., Algirdo g., Kačanausko g., saugių kaimynysčių grupių ir bendruomenių centrų veiklą vykdomose teritorijose. Taip pat prevenciškai aplankyti konkretūs  adresai, kuriuos kaip probleminius įvardino gyventojai:

– Archyvo g. 48; 50- dėl automobilių parkavimo, nesilaikant kelio ženklų. Pažeidimų užfiksuota nebuvo.

– Kauko al.- dėl besiburiuojančio jaunimo ir gėrimo viešoje vietoje. Pažeidimų užfiksuota nebuvo, žodiniu įspėjimu paraginti vaikai nežaisti gatvėje.

– Molėtų g. ir Darbininkų g. sankirtoje esantis skveras –  dėl besiburiuojančio jaunimo ir gėrimo viešoje vietoje. Pažeidimų užfiksuota nebuvo.

– Prie Kauno klinikų esantys laiptai, vedantys į Jonavos g. – dėl besiburiuojančio jaunimo, šiukšlinimo ir gėrimo viešoje vietoje. Pažeidimų užfiksuota nebuvo. Pakalbinti praeiviai, kurie patikino, jog jaunimas tikrai mėgsta čia rinktis.

– E. Fryko g. gale esanti atodanga – dėl besiburiuojančio jaunimo, šiukšlinimo ir gėrimo viešoje vietoje. Pažeidimų užfiksuota nebuvo. Prevenciškai pabendrauta su sutiktais paaugliais.

– J. Žemgulio 5 ir 7 namų laiptinėse esančiuose stenduose iškabinti prevenciniai pranešimai dėl transporto priemonių parkavimo tam neskirtose vietose. Pažeidimų užfiksuota nebuvo.

Tokie tiksliniai reidai  po jaunimo susibūrimo vietas bus organizuojami ir ateityje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content