Prevencinis reidas smurtui artimoje aplinkoje mažinti

Siekiant spręsti Žaliakalnio seniūnijoje smurto artimoje aplinkoje problemą, skatinant gyventojų bendradarbiavimą su policija ir seniūnija, kovo 2 ir 9 dienomis buvo organizuotas bendras tarpinstitucinis, prevencinis reidas.

Priemonės metu lankyti adresai kur gauta du ir daugiau pranešimų apie smurtą artimoje aplinkoje atvejus. Gyventojams teikta  informacija apie pagalbos galimybes aukai, nukentėjusiai nuo smurto artimoje aplinkoje, taip pat kaimynai raginti netylėti ir pranešti apie smurto atvejus bendruoju pagalbos telefonu 112.

Priemonės metu prevenciškai lankytasi ir gyventojų susirūpinimą keliančiose probleminėse vietose. Apsilankymų metu pažeidimų neužfiksuota.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content