Premjera Žaliakalnio turguje „Viskas įskaičiuota“

Antrus metus vykstantis Žaliakalnio turgaus teatro festivalis rugsėjo 8 – 9 dienos vakarą 18 val. šokio, teatro ir maisto mylėtojus pasitiks premjera „Viskas įskaičiuota“.

VISKAS ĮSKAIČIUOTA – Žaliakalnio turguje gimęs modernaus šokio ir cirko spektaklis, vakarėjančią erdvę užpildys filosofiniais klausimais apie gyvenimą, laimės ir pilnatvės paiešką nuolat skubančiame pasaulyje. Spektaklio kulminacija – beveik šešias valandas gaminamas, lietuviškos virtuvės tradicijas puoselėjančio, restorano „Višta puode“ patiekalas, kuris užkariaus žiūrovų širdis savo paprastumu, o skonis nuvilnys vaikystės prisiminimais. Ten, kur viskas tikra, nuoširdu ir pagaminta su meile.

Pirmą kartą Lietuvoje į spektaklį žiūrovus pakviesime atsinešti savo lėkštę bei šaukštą! Galbūt ji bus auksiniu krašteliu, galbūt marginta žirneliais ar kukliomis pakalnutėmis, galbūt įtrūkusiu kraštu – lėkštės slepiančios savo dramą ir istoriją. Tūkstantį kartų įdomesnės už plastikines lėkštes, jos taps spektaklio dalimi!

Spektaklio kūrėjus įkvėpė Guy Debord knygos „Spektaklio visuomenė“ idėjos, kurioje dažnai vartojama sąvoka „viskas įtraukta“. Tai knyga padariusi didžiulę įtaką šiuolaikiniam mąstymui apie modernybę, vartotojų visuomenę ir kasdienį gyvenimą, ji neabejotinai turėjo įtakos šiuolaikiniam menui bei pasaulėžiūrai.

KŪRYBINĖ KOMANDA: choreografė, šokėja, tarptautinių konkursų laureatė Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė, šokėjas Petras Lisauskas (Auksinio scenos kryžiaus nominantas, Lietuvos kino apdovanojimo „Sidabrinė gervė“ ir Kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premijos laureatas ), jaunoji šiuolaikinio cirko žvaigždė Konstantinas Kosovecas.

Žaliakalnio turgaus teatro festivalį dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Kauno miesto savivaldybė.
VIETA: Žaliakalnio turgus, Zanavykų g. 25H, Kaunas
LAIKAS: Rugsėjo 8, 9 d. 18 val., trukmė – 1 val.
BILIETAI: bilieto kaina 8 Eur., bilietus platina TIKETA.

http://www.tiketa.lt/LT/sokio_cirko_ir_maisto_spektaklis_viskas_iskaiciuota_17067

Daugiau informacijos: www.grynparkas.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content