Prašymų paramai, kompensacijai gauti pateikimas

Vilijampolės seniūnijos gyventojai dėl paramos, kompensacijos  už būsto šildymo išlaidas, geriamojo ir karšto vandens išlaidas  ir kt.  turi kreiptis Socialinės paramos skyrių   seniūnijoje A. Stulginskio g. 61, Kaunas, Tel. Nr. (8 37) 26 02 48.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (toliau – SADM)  primena, kad priklausančias kompensacijas bus galima gauti atgaline tvarka, t. y. už visą šildymo sezoną nepriklausomai nuo to, kada asmuo šildymo sezono metu kreipsis dėl kompensacijų. Pavyzdžiui, jeigu gyventojas kreipsis 2023 m. balandžio mėnesį, kompensacijos galės būti grąžinamos už 2022 m. spalio, lapkričio, gruodžio ir 2023 m. sausio, vasario ir kovo mėnesius. Skaityti visą SADM pranešimą čia>>

Pateikti prašymą būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijai gauti galima šiais būdais:

1 būdas

Elektroniniu būdu Socialinės paramos šeimai informacinė sistema  www.spis.lt  (asmuo, pageidaujantis gauti paramą privalo turėti galimybę save identifikuoti elektroninėje erdvėje).  Atkreipiame dėmesį, kad yra galimybė elektroninį prašymą pateikti kito asmens vardu.

Papildomą konsultaciją dėl prašymų teikimo per www.spis.lt sistemą Jums gali suteikti šiuo tel.: (8~37) 42 52 02 (konsultuoja tik dėl pateikimo per SPIS sistemą).

Mokomasis filmukas : spausti nuorodą čia>>

 

2 būdas

Prašymui pateikti seniūnijoje reikalinga registruotis dėl priėmimo:

 

 

3 būdas

  •          registruotu laišku :  Atsiųsti užpildytą prašymą (prašymus šiuo būdu teikia ne pirmą kartą dėl kompensavimo besikreipiantys asmenys) registruota pašto siunta siųsti adresu:  Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyriui Nemuno g. 29, LT-44295 Kaunas. (Atkreipiame dėmesį, kad laišką su užpildytu prašymu gali siųsti tik jau ne pirmą kartą dėl kompensavimo besikreipiantys asmenys. Kreipiantis pirmą kartą būtina atvykti į socialinės paramos skyriaus padalinį, pateikti asmens dokumentus bei lapelius su apmokėtomis karšto ir šalto vandens sąskaitomis.)

Prašymo forma  forma SP- 4 (A)  atsisiųsti pildymui reikiamą formą galima čia>>

Siunčiant prašymą registruota pašto siunta būtina pridėti asmens dokumento kopiją, taip pat prašyme būtinai nurodykite kontaktinį telefono numerį. Radus prašyme klaidų, specialistai su prašymą pateikusiu asmeniu galės susisiekti telefonu, priešingu atveju – specialistams palikta teisė prašymo nenagrinėti.

  •         el. paštu :   Užpildyti prašymai-paraiškos, dokumentų kopijos, pasirašytos kvalifikuotu elektroniniu parašu, gali būti siunčiami el. paštu: [email protected];

Prašymo forma, kreipiantis ne pirmą kartą  forma SP- 4 (A)  arba pirmą kartą besikreipiantys pildo forma SP- 4 atsisiųsti pildymui reikiamą formą galima čia>>

Asmenys, neturintys namuose prieigos prie interneto, juo nemokamai gali pasinaudoti bibliotekose čia >>

 

Ši informacija yra bendro pobūdžio – detalesnę Jums suteiks Kauno miesto savivaldybės Socialinės paramos skyriaus asmenų aptarnavimo poskyris [email protected]

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content