PRANEŠIMAS

PRANEŠIMAS

APIE KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS VANDENS TIEKIMO IR NUOTEKŲ TVARKYMO INFRASTRUKTŪROS PLĖTROS SPECIALIOJO PLANO KEITIMO RENGIMO PRADŽIĄ, TIKSLUS, UŽDAVINIUS IR PLANAVIMO DARBŲ PROGRAMOS PATVIRTINIMĄ

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsnio 1 punktu, 34 straipsnio 2 dalimi, Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros planų rengimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2006 m. gruodžio 29 d. įsakymu Nr. D1-636 „Dėl Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros planų rengimo taisyklių patvirtinimo“, 14 punktu, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nuostatai), 18, 40 punktais ir 41.1 papunkčiu, informuojame, kad pradedamas rengti Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2011 m. lapkričio 10 d. sprendimu Nr. T-634 „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano patvirtinimo“ (toliau – Specialusis planas) keitimas.

Planavimo organizatorius – Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Bendrojo plano keitimo rengėjas – Kauno miesto savivaldybės įmonė „Kauno planas“.

Planavimo pagrindas – Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. liepos 21 d. sprendimas Nr. T-342 „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo“ ir Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. liepos 22 d. įsakymas Nr. A2479 „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo organizavimo“.

Planavimo (keitimo) tikslai: 1) nustatyti viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo aglomeracijos teritorijas; 2) nustatyti viešojo geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros teritorijas ir plėtros kryptis; 3) nurodyti infrastruktūros plėtros įgyvendinimo etapus (eigą ir eiliškumą) ir finansavimą siekiant, kad visi gyventojai gautų saugos ir kokybės reikalavimus atitinkantį geriamąjį vandenį ir nuotekų tvarkymo paslaugas arba turėtų galimybę individualiai apsirūpinti geriamuoju vandeniu ir individualiai tvarkyti nuotekas.

Planavimo (keitimo) uždaviniai išdėstyti Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo planavimo darbų programoje, patvirtintoje Kauno miesto savivaldybės administracijos 2020 m. liepos 22 d. įsakymu Nr. A-2479 „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo organizavimo“, 12 punkte.

Keičiant Specialųjį planą, strateginio pasekmių aplinkai vertinimo (SPAV) procedūros atliekamos teisės aktų nustatyta tvarka.

Specialiojo plano keitimo viešinimo procedūroms taikoma supaprastinta tvarka, nustatyta Nuostatų VIII skyriuje.

Pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumento keitimo galima teikti planavimo organizatoriui ar rengėjui raštu (skelbime nurodytais adresais) ir (ar) Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje (TPDRIS, proceso Nr. S-VT-19-20-365) per visą teritorijų planavimo dokumento rengimo laikotarpį iki sprendinių viešinimo procedūrų pabaigos. Apie sprendinių viešinimą ir susipažinimo su sprendiniais ir pasiūlymų bei pastabų teikimo tvarką bus paskelbta teisės aktų nustatyta tvarka.

Dėl klausimų, susijusių su Specialiojo plano keitimo procesu ir numatomais Specialiojo plano keitimo sprendiniais, galima kreiptis į Kauno miesto savivaldybės įmonę „Kauno planas“, Kęstučio g. 66A, 44304 Kaunas, tel. (8 37) 22 01 46, el. paštu [email protected] ir į Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoją Nataliją Danielienę-Tsebriy, Laisvės al. 96, Kaune, 606 kab. (tel. 8 (37) 42 33 82, el. paštu [email protected]), el. laiško kopiją išsiunčiant ir Miesto planavimo ir architektūros skyriui el. paštu [email protected] .

Šis pranešimas paskelbtas TPDRIS-e, Savivaldybės internetinėje svetainėje, visų Kauno miesto seniūnijų skelbimų lentose.

PRIDEDAMA:

  1. Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. liepos 21 d. sprendimas Nr. T-342 „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo“. (PDF)
  2. Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. liepos 22 d. įsakymas Nr. A-2479 „Dėl Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo organizavimo“ ir šio įsakymo priedas – Kauno miesto savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo planavimo darbų programa.(PDF)

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content