Pranešimas apie parengtą sprendimo projektą dėl teritorijų planavimo dokumento rengimo organizavimo

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi, informuojame, kad ketinama organizuoti Kauno miesto susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo specialiojo plano (toliau – Specialusis planas) rengimą.

Skelbiame Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektą „DĖL KAUNO MIESTO SUSISIEKIMO KOMUNIKACIJŲ INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS VYSTYMO SPECIALIOJO PLANO RENGIMO“ PROJEKTO“ (toliau – sprendimo projektas) ir kitus su šiuo klausimu susijusius dokumentus.

Planavimo (keitimo) tikslas:

Nustatyti planavimo tikslus:

  • Konkretizuoti ir detalizuoti Kauno miesto bendrojo plano sprendinius, užtikrinti darnią susisiekimo komunikacijų infrastruktūros teritorijų plėtrą, nustatyti plėtros kryptis ir jungtis su gretimybėmis;
  • Numatyti plėtrai reikalingas teritorijas, sudaryti sąlygas privačioms investicijoms, kuriančioms susisiekimo komunikacijų inžinerinę infrastruktūrą.

Informuojame, kad susipažinti su sprendimo (ir planavimo tikslų) projektu, siųsti pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima darbo valandomis iki 2022 m. birželio 1 d. adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, 44251 Kaunas, 418 kab., kreiptis į Miesto tvarkymo skyriaus Infrastruktūros poskyrio vedėją Liną Lapūnienę, tel. (8 37)  42 43 07. Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima teikti el. paštu [email protected] arba šio skyriaus el. paštu  [email protected] .

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content