Pranešimas apie parengtą sprendimą dėl teritorijų planavimo dokumento koregavimo organizavimo

PRANEŠIMAS APIE PARENGTĄ SPRENDIMĄ DĖL TERITORIJŲ PLANAVIMO DOKUMENTO KOREGAVIMO ORGANIZAVIMO

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalimi, informuojame, kad ketinama organizuoti Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano, patvirtinto Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014 m. balandžio 10 d. sprendimu Nr. T-209 „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano patvirtinimo“ (toliau – Bendrasis planas), koregavimą. Skelbiame Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo „Dėl Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano koregavimo organizavimo“ projektą (toliau – sprendimo projektas) ir kitus su šiuo klausimu susijusius dokumentus.
Planavimo (koregavimo) tikslas: atsižvelgti į Stebėsenos ataskaitą (joje siūlomus koreguoti Bendrojo plano sprendinius), įvertinti visuomenės, kitų organizacijų, institucijų pasiūlymus (dėl papildomų ar naujų suplanuotos teritorijos privalomųjų reikalavimų, neprieštaraujančių nustatytiems planavimo tikslams ir uždaviniams), ištaisyti technines klaidas (Bendrojo plano brėžiniuose ir tekstinėje dalyje), panaikinti Bendrojo plano sprendinių spragas, išspręsti galiojančių Bendrojo plano sprendinių kolizijas, patikslinti teritorijų vystymo galimybes, panaikinti Bendrojo plano prieštaravimus įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimams.
Bendrojo plano koregavimu taip pat bus nustatyti papildomi teritorijos privalomieji reikalavimai, įgyvendinant Lietuvos Respublikos savivaldybių infrastruktūros plėtros įstatymo 5 straipsnio nuostatas, kur reglamentuota, kad bendruosiuose planuose turi būti nustatyti savivaldybės infrastruktūros vystymo principai ir (ar) jos išdėstymo reikalavimai, inžinerinių komunikacijų koridoriai ir prioritetinės savivaldybės infrastruktūros vystymo etapai. Šių svarbių aspektų pagalba Savivaldybės administracija toliau galės sklandžiai organizuoti infrastruktūros plėtrą.
Informuojame, susipažinti su sprendimo (įsakymo) ir planavimo tikslų dokumentais, siųsti pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima darbo valandomis iki 2021 m. balandžio 29 d. (10 darbo dienų) adresu: Kauno miesto savivaldybė, Laisvės al. 96, Kaunas, 606 kab., kreiptis į Miesto planavimo ir architektūros skyriaus vedėjo pavaduotoją Gedeminą Barčauską, tel. 8 (37) 423382. Pasiūlymus dėl planavimo tikslų galima teikti ir el. paštu [email protected] .

 

DĖL KAUNO MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOS BENDROJO PLANO KOREGAVIMO ORGANIZAVIMO (Įsakymas)

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content