Potvynio pavojus Kauno mieste bei Kauno ir Jonavos rajonuose

Dėl pavasario polaidžio Neries upėje prasidėjo ledonešis, susidarė ledo grūstis ties Guldynų ir Salupių kaimais, pradėjo kilti vanduo. 2016 m. vasario 2 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas per Gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemą Kauno miesto, Kauno bei Jonavos rajonų teritorijose išsiuntė mobiliųjų telefonų savininkams pranešimą dėl galimo potvynio.

Jame rašoma: ,,PAGD prie VRM informuoja, kad Kauno, Jonavos rajonuose ir Kauno miesto teritorijoje susidarius ledų sangrūdoms Neries upėje kyla vandens lygis.  Pasirūpinkite savo gyvybės ir turto saugumu, perspėkite kitus. Daugiau informacijos rasite www.vpgt.lt.“

Ugniagesiai gelbėtojai pataria gyventojams, kaip pasirengti galimam potvyniui, kad patirtų kuo mažiau nuostolių.

Geriausia žmonių apsaugos priemonė – jų evakavimas iš pavojingos vietovės. Patariame nėščioms moterims, ligoniams, senyvo amžiaus žmonėms, vaikams iš potvynio zonos išvykti į saugesnes vietas.

Automobilius palikite saugioje teritorijoje. Daiktus, kuriuos gali sugadinti vanduo, sukelkite kuo aukščiau. Sutvarkykite vandens nutekėjimo sistemas, išvalykite lietaus nutekėjimo groteles.

Gyventojus, gresiant pavojui, prašome skambinti šiais telefonais:

Kauno mieste 8 687 29307

Kauno rajone 8 687 71636

Jonavos rajone 8 687 57556

arba skambinkite Bendruoju pagalbos telefonu 112

Informacijos šaltinis www.vpgt.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content