Bendruomenių pareigūnai skelbia konkursą!

Viskas ką reikia padaryti – nufotografuoti save ar savo draugą dėvintį atšvaitą ar ryškiaspalvę liemenę ir atsiųsti nuotrauką asmenine žinute (facebook: Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai) arba elektroniniu paštu – [email protected]

Savaitės pabaigoje nuotraukos bus įkeliamos į socialinį tinklapį ir balsų dauguma bus siekiama išrinkti gražiausių nuotraukų trejetuką!

Daugiausiai ‘Patinka” sulaukusių nuotraukų savininkai bus apdovanoti prizais – atšvaitais, policijos suvenyrais, automobilių kvapukais ar užrašų knygutėmis.

Pagrindinis prizas – pliušinis #Amsis ir šūsnis atšvaitų bei policijos suvenyrų!

Dalinkitės su draugais ir dalyvaukite žaidime!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content