Poezijos vakaronė su Dalia Teišerskyte

Spalio 22 dieną Žaliakalnyje, kavinėje „Segtukas” , vyko poezijos vakaronė su buvusia Seimo nare, tremtine Dalia Teišerskyte. Poetė jautriai, kartu ir linksmai pasakojo apie savo gyvenimo tarpsnius. Renginyje liejosi šviesūs ir svajingi poetės eilių posmai, pritariant gitarai skambėjo ir daina. Renginio dalyvių plojimai, gėlės ir susidariusi eilutė autografui ant įsigytos poezijos knygos, liudija, kad vakaronėje buvo  įdomu ir prasminga.

Dėkojame renginio organizatoriui, poezijos meno ir kultūros puoselėtojui Žaliakalnio bendruomenės centro „Spindulys“ pirmininkui Juozui Mieliauskui

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content