„Pilietiškumo ir patriotizmo stiprinimas per bendruomeninę veiklą Gričiupio seniūnijoje”

2018 m. lapkričio 13-oji diena Kauno savivaldybės administracijos filialo Gričiupio seniūnijoje buvo ypatinga. Seniūnijos salėje rinkosi seniūnijos gyventojai, garbūs svečiai. Kovo 11-osios gatvės bendrija, kartu su Lietuvos šaulių sąjungos Kauno 202-aja šaulių kuopa, įgyvendindama bendruomeninį projektą „Pilietiškumo ir patriotizmo stiprinimas per bendruomeninę veiklą Gričiupio seniūnijoje”, organizavo susitikimą/diskusiją su Ukrainos kariais, atliekančiais reabilitaciją Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Karių reabilitacijos centre Druskininkuose. Seniūnijos gyventojus ir svečius pasveikino Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė. Kartu su geriausiais palinkėjimais svečiams iš Ukrainos seniūnė įteikė ir atminimo dovanas.

Sveikinimo žodį tarė bei mintimis apie pilietiškumo ir patriotizmo svarbą pasidalino Šilainių seniūnijos seniūnaitis atsargos pulkininkas Jonas Marcinkus. Diskusijoje savo pamąstymus apie šiandieninės Lietuvos, Ukrainos ir visos Europos situaciją išsakė Kovo 11-osios gatvės bendrijos atstovai: disidentas, politinis kalinys, Vyčio Kryžiaus ordino kavalierius Romas Žemaitis, Povilas Andriuškevičius bei Tautvilas Rinkevičius, Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių II-osios rinktinės Kauno 202-osios kuopos vadas Julius Proškus.

Lietuvos šaulių sąjungos Druskininkų šaulių kuopos vadas ir Karių reabilitacijos centro specialistas Ramūnas Šerpetauskas pasidžiaugė, kad Lietuvoje Ukrainos kariams suteikiamas ne tik moralinis palaikymas, bet ir galimybė gydyti kovų žaizdas, atlikti reabilitaciją. Nuoširdūs padėkos žodžiai už palaikymą, padrąsinimą ir galimybę gydytis sklido iš Ukrainos karių lūpų. Kariai kalbėjo koks sunkus bet svarbus Ukrainai jos nepriklausomybės kelias. Susitikimo dalyviai pasikeitė mintimis apie pilietiškumo ir patriotiškumo formas/iniciatyvas šiuolaikinėje bendruomenėje.

Gričiupio seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content