Pilietinė akcija – Holokausto aukoms atminti

holokaustas

VARDAI  2016  Vilijampolėje

Rugsėjo 22 d. 1219 val.

VARDAI – 2011 m. gimusi pilietinė iniciatyva kviečia prisiminti Holokausto metu žiauriai sunaikintus Lietuvos žmones, balsu ištariant jų vardus ir pavardes.

Pirmą kartą skaitysime VARDUS Vilijampolėje. Ateikit!

Kauno savivaldybės statistikos biuro duomenimis, 1937 m. Kaune gyveno 135 tūkst. gyventojų, tarp jų 27515 žydai (20% kauniečių). Rugsėjo 22 d., ketvirtadienį, Holokausto aukų atminimo dienos išvakarėse skaitysime jų vardus.

RENGINIO PROGRAMA:
12–18 val. VARDAI prie buvusios Vilijampolės ješivos, Panerių g. 51 (stotelė DOBILAS).

18 val. eisime į Senąsias Vilijampolės žydų kapines, Kalnų g./ Lopšelio g.

19 val. Radvilų Dvaro g. 2, susitikimas su iš Vilijampolės geto išgelbėtų kauniečių medikų anūke rašytoja Maia Ipp (JAV) ir kava, arbata, pokalbiai

Norite savanoriauti renginyje – rašykite audracp@gmail.com

Daugiau informacijos: Vardai 2016 Vilijampolė | facebook

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content