Pavasarinė talka

Balandžio 17 dieną vyko jau tradicija tapęs Kauno jėzuitų gimnazijos ir Centro seniūnijos organizuojamas pavasarinis miesto viešųjų erdvių tvarkymas.

Šią dieną 6 klasių mokiniai kartu su mokytojais tvarkė Centro seniūnijos aplinką –  nuo M.K. Čiurlionio tilto iki P. Vileišio tilto, Nemuno salą bei Kauno pilies prieigas. Mokiniai mokosi rūpintis, saugoti ir tvarkyti aplinką, kuri yra arčiausiai mokyklos ar pakeliui į mokyklą.

Centro seniūnija nuoširdžiai dėkoja už Kauno jėzuitų gimnazijos bendruomenės indėlį tvarkant miesto viešąsias erdves.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content