Paskaita „Japonų kultūra: tradicija ir modernumas“

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras maloniai kviečia miesto bendruomenę dalyvauti Vytauto Didžiojo universiteto lektorės Kristinos Barancovaitės-Skindaravičienės, kuri stažavosi, baigė magistro studijas ir atliko daktaro disertacijos tyrimą Japonijoje, paskaitoje „Japonų kultūra: tradicija ir modernumas“, skirtoje japonų diplomato Čiunės Sugiharos atminimui. Paskaita vyks spalio 13 d. 18.00 val. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre (Vytauto pr. 44).

Paskaitoje kalbėsime, kaip tradiciniai japonų kultūros elementai – senasis Šinto tikėjimas, arbatos gėrimo ceremonija, tradicinė apranga ir kt. – keičiasi ir įgauna naujas formas šiuolaikinėje visuomenėje, susipažinsime ir su japonų kalbos ypatumais bei naujomis jos formomis, atspindinčiomis šiuolaikinio gyvenimo dvasią.

Renginys nemokamas

Registruotis į paskaitą kviečiame iki spalio 12 d.

Registracijos nuoroda https://www.kpkc.lt/seminarai/register.php?id=3885&date=4949
Informacija el. p. [email protected]

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content