Pasivaikščiojimas su „Pelėdų kava” po Halės rajoną!

Lapkričio 16 d., trečiadienį, 15:00 val, VšĮ „Pelėdų kava” kviečia į pasivaikščiojimą po Halės rajoną.

Neseniai atnaujintos Kauno sporto halės, Dariaus ir Girėno stadiono, Kauno ąžuolyno aplinkinės erdvės kvieste kviečia pasivaikščioti po šį Žaliakalnio rajoną. Ekskursijoje prisiminsime įdomius Lietuvos sporto istorijos faktus, pamatysime naujausius meninius akcentus bei patys „sužaisime” mačą! Ekskursijos pabaigoje vaišinsimės visų jau pamėgta gilių kava.

Praleiskime trečiadienio popietę kartu!

Pradžia: Vytauto parko laiptų apačioje (Laisvės al. 3).

Pabaiga: šalia S. Dariaus ir S. Girėno paminklo (Sporto g. 3).

Reikalinga registracija: https://forms.gle/zbMDb6Lm15gi6QG67

Renginio metu galite būti filmuojami ir fotografuojami.
Po renginio pakviesime puodeliui „Pelėdų“ gilių kavos.

Daugiau informacijos: 8 611 43302, [email protected]

 

Šis renginys yra paskutinis, iš šešių „Pažink savo kraštą” renginių ciklo, įgyvendinant LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos patvirtintą priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse”. Projekte dalyvauti pakvietė BC „Spindulys”.
Plačiau apie priemonę: https://socmin.lrv.lt/…/nevyria…/bendruomenine-veikla…

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content