PASITIKIME ŽYDINTĮ PAVASARĮ BE ŠIUKŠLIŲ !!!

Laukiame bendruomenių ir aktyvių petrašiūniečių ir palemoniečių pagalbos!

Šiltėjant orams ir pagaliau artėjant pavasariui kviečiame bendruomenių narius ir visus aktyvius petrašiūniečius ir palemoniečius prisidėti prie pavasarinio teritorijų tvarkymo. Savo indėliu Jūs prisidėsite prie gražinamos aplinkos, tuo pačiu smagiai praleisite laiką lauke.

Susisiekite su Petrašiūnų seniūnija tel 8~37 370668 ir praneškite kokiu metu norėtumėte pasivaikščioti po Kauno marių pakrantes, Vieškūnų piliakalnio prieigas, Lakštingalų slėnio šlaitus, Nemuno prieigas ar kitoje vietoje (tvarkytinų vietų sąrašą seniūnija pateiktų).

Seniūnija pasirūpins šiukšlių maišais, vienkartinėmis pirštinėmis, Jums belieka  atvykti su gera nuotaika!

Laukiame Jūsų skambučių ir žinučių.

 

Pasitikime žydintį pavasarį be šiukšlių.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content