PASITIKIME SPARNUOČIUS

Pasitikime sparnuočius naujais jų namais – inkilais. Papuošti medžius savo pagamintais ar įsigytais inkilėlisis galima miesto parkuose ir skveruose. Reikia nepamiršti, kad gaminant ir keliant namus paukščiams, būtina laikytis taisyklių. Svarbu parinkti tinkamus inkilėlio išmatavimus – jie skiriasi priklausomai nuo paukščių, kuriems būtų skirtas namelis, rūšies.

Detalius dydžių reikalavimus galima rasti internete: http://bit.ly/ismatavimai-inkilams.

Inkilai turėtų būti gaminami iš geros išdžiūvusios medienos. Išsirinkus vietą, beliks iškelti ir gerai pritvirtinti namelį.

Iškilus susijusiems klausimams arba prieš keliant inkilą apie tokį sprendimą būtina pranešti el.paštu [email protected]

Pasitikime paukštelius tinkamai, o jie atsidėkos gražiu čiulbėjimu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content