Pasitelkiant visuomenei naudingą veiklą atliekančius asmenis, Vilijampolės seniūnijos teritorijoje 2019 metais sutvarkytos viešosios erdvės

Pasitelkiant visuomenei naudingą veiklą atliekančius asmenis, Vilijampolės seniūnijos teritorijoje periodiškai prižiūrimos ir  tvarkomos šios viešosios erdvės:

Sąjungos aikštėje sugrėbti ir išvežti kaštonų lapai, Bajorų skvere periodiškai renkamos šiukšlės.

Taip pat sutvarkyti žalieji plotai prie Kauno klinikinės II ligoninės, Lampėdžių ežero prieigų,  Kauno Autobuso parko, VĮ „Regitra“, Brastos g. Buvo valomi  Lampėdžių, M. Mažvydo, Sąjungos aikštės ir Erdvilo gatvių kelkraščiai. Vykdomi mažosios architektūros remonto ir tvarkymo darbai: Neries krantinėje atnaujinti lauko suoliukai,  atnaujinta ir sutvarkyta vaikų žaidimų aikštelė prie Demokratų g. 38 namo.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content