Pasirašytas dar vienas Saugios kaimynystės susitarimas

Siekdami pritraukti kuo daugiau visuomenės narių saugios aplinkos kūrimui Kauno mieste, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnė A. Melajevienė ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus  tyrėjas A. Smailys, Tauro gatvėje pristatė programą „Saugi Kauno apskritis“ ir saugios kaimynystės idėją. Susirinkusiesiems pareigūnai paaiškino, kad „Saugi kaimynystė“ pagrįsta paprastomis idėjomis ir vertybėmis, kurios priimtinos daugeliui žmonių.   Svarbiausia susiburti su kaimynais, siekiant mažinti vietinį nusikalstamumą ir viešosios tvarkos pažeidimų skaičių, padaryti savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi, dirbti, pramogauti, ilsėtis ir žaisti.

Šio susitikimo pasėkoje 2016-04-21 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariate viršininkas Saulius Karosevičius, Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė ir Tauro gatvės Saugios kaimynystės grupės koordinatorius Rimgaudas Vaitiekūnas pasirašė  susitarimą  dėl saugios kaimynystės.

Tai nėra vienkartinė akcija, o priminimas visai bendruomenei, kad saugi gyvenamoji aplinka didele dalimi priklauso nuo jų pačių. Saugiai žmogus jausis tik tada, kai nebus abejingas ir pats aktyviai įsijungs į kovą su nusikalstamumu.

s1

s2

s3

s4

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content