Pasikeitė Migracijos departamento Kauno skyriaus adresas

Migracijos departamentas praneša, kad nuo š. m. vasario 26 d. migracijos paslaugos Kaune teikiamos kitoje vietoje – klientai aptarnaujami naujose patalpose adresu A. Juozapavičiaus pr. 57, Kaunas. Pirmojo kliento laukiama 12 val. 15 min.

Naujos patalpos yra šiuolaikiškos, patogios klientams ir darbuotojams, pritaikytos mažiesiems lankytojams ir negalią turintiems asmenims. „Sukurti patogesnes klientų aptarnavimo sąlygas Kaune buvo viena iš prioritetinių mūsų įstaigos užduočių. Kauno skyrius mieste buvo išskirstytas atskirose patalpose skirtingais adresais. Tai kėlė nepatogumų klientams ir darbuotojams, sudarydavo didesnių rūpesčių sklandžiai organizuojant skyriaus darbą, – sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Naujosios patalpos yra erdvios, šviesios, klientų aptarnavimo salėje įrengti informaciniai ekranai, moderni asmens biometrinių duomenų registravimo įranga, daug priėmimo langelių, įdiegta moderni eilių valdymo sistema. Visos šios priemonės leidžia trumpinti laukiančiųjų eilę ir vienu metu aptarnauti daugiau asmenų. Mums labai svarbu klientų aptarnavimo kokybė, ją taip pat stebėsime specialiai tam skirta priemone. Tikimės, pirmoji Kauno skyriaus darbo diena bus sėkminga ir klientai teigiamai įvertins mūsų pastangas.“

Kviesdamas klientus Kaune į naujas patalpas, Migracijos departamentas primena, kad, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, asmenys laikinai aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją. Registracija vykdoma interneto puslapyje www.migracija.lt (mygtukas „Rezervuoti vizitą“).

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content