Paroda „Žaliakalnio istorijos, viešųjų meno kūrinių, vertingų architektūros statinių piešiniai

„Mano piešiniuose užfiksuotas kultūros paveldas – tai visų pirma Kauno miesto identitetas, savastis, kurią reikia išlaikyti, puoselėti ir saugoti“, – taip Centro seniūnijoje kalbėjo architektas, kraštotyrininkas, dailininkas Jonas Lukšė, pristatydamas savo „Žaliakalnio istorijos, viešųjų meno kūrinių, vertingų architektūros statinių piešinių“ parodą.

Kultūros paveldo objektai, paminklai, vertingi statiniai – visos Žaliakalnio įžymybės sugulė Jono Lukšės piešiniuose skrupulingomis ir tiksliomis juodo tušo linijomis. Ilgus metus pats dirbęs paveldosaugos srityje, J. Lukšė puikiai išmano savo analizuojamus objektus, o išlavinta dailininko akis tarsi išgrynina ir apvalo juos nuo nereikšmingų buities detalių, palikdama piešinyje tik tai, kas svarbiausia.

Susipažinti su paroda galima Centro seniūnijos salėje adresu Šv. Gertrūdos g. 7, Kaune seniūnijos darbo laiku t. y. pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 8 val. iki 17 val., penktadienį nuo 8 val. iki 15.45 val.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content