Pareigūnai toliau vykdo aktyvią veiklą Petrašiūnuose

2017-03-16 d. Petrašiūnų seniūnijoje buvo organizuotas susitikimas su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnais Petrašiūnų turgavietėje dirbančiais asmenimis, socialiniais darbuotojais.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti viešąją tvarką, intensyviai ir toliau vykdo patruliavimą Petrašiūnų prižiūrimoje teritorijoje. Patruliavimų metu atkreipiamas dėmesys į nepilnamečių grupes, kurie sistemingai daro teisės pažeidimus teritorijoje. Ypatingas dėmesys skiriamas Petrašiūnų turgui ir jo prieigoms.

Susitikimo metu buvo išklausyti darbuotojai, atsakyta į jiems rūpimus klausimus bei aptartos problemos ir jų sprendimo būdai, susiję su nepilnamečiais.

Gyventojų bei policijos pareigūnų bendradarbiavimo dėka išaiškinta grupelė nepilnamečių, linkusių pažeisti viešąją tvarką. Buvo taikytos poveikio priemonės nepilnamečiams, jų įstatyminiams atstovams. Taip pat parengti raštai Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriui dėl minimalios ar vidutinės priežiūros skyrimo nepilnamečiams, o visa informacija perduota Kauno miesto Vaiko teisių apsaugos skyriui.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d., dėl vasario 8 d. buvusio plėšimo. Atliekant ikiteisminį tyrimą, jau kitą dieną, vasario 9 d., buvo sulaikyti keturi nepilnamečiai asmenys, kurie įtariami sumušę ir apiplėšę asmenį, gimusį 1994 m.

Už šią nusikalstamą veiką įtariamiesiems gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai.
Policijos pareigūnai dėkoja gyventojams už pilietiškumą bei ragina ir toliau aktyviai pranešti apie visus galimai daromus teisės pažeidimus daromus, tam, jog laiku būtų galima užkirsti kelią daromiems teisės pažeidimams.

Daugiau informacijos http://www.kaunas.policija.lt/ww/index.php/lt/6429-pareigunai-toliau-vykdo-aktyvia-veikla-petrasiunuose

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content