Paminėta Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena

 

Sausio 27-oji – Tarptautinė Holokausto aukų atminimo diena. Tai diena, kai pagerbiame masinių žudynių, kurias vykdė naciai ir jų talkininkai per Antrąjį pasaulinį karą, aukas. Prisimename šešių milijonų žydų tragediją.

Paminėdami šią dieną ir prisidėdami prie Lietuvos žydų (litvakų) bendruomenės organizuojamos akcijos #WeRemember #MesPrisimename Žaliakalnio seniūnijos darbuotojai kartu KTU Inžinerijos licėjaus moksleiviais ir Kauno tvirtovės VII forto administracija,  7-tame Forte pagerbė masinių žudynių aukas ir prie paminklo holokausto aukoms atminti uždegė žvakeles.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content