Paminėta Pasaulinė baltosios lazdelės diena

Spalio 15- ąją minima Pasaulinė baltosios lazdelės diena. VšĮ LASS pietvakarių centro Kauno miesto filialo nariai organizavo jaukią popietę, pačioje miesto širdyje Laisvės alėjoje, norint parodyti, kokia didelė, draugiška ir darbšti yra jų bendruomenė. Renginio metu skambėjo gyvos muzikos garsai, puikavosi paveikslai, pintinės, kepurės, šalikai ir visa tai pagaminta pačios bendruomenės narių rankomis. Norinčius įsigyti rankų darbo atviručių, bižuterijos, mezginių ir keramikos gaminių galite užsukti į jų elektroninę parduotuvę  https://parduotuve.neregiai.lt

Renginio metu organizatoriai kvietė praeivius keliauti drauge nematant, tačiau girdint, liečiant, jaučiant.

Renginyje dalyvavę bendruomenės pareigūnai pasirūpino, jog visi šventės dalyviai atėjus tamsiam paros metui, būtų saugūs ir matomi- jiems padovanoti atšvaitai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content