Paminėta Europos skubios pagalbos telefono numerio 112 diena

Vasario 11 d. VšĮ LASS pietvakarių centre, Kauno miesto filiale, buvo minima Europos skubios pagalbos telefono numerio 112 diena. Kauno miesto bendruomenės policijos pareigūnai pasakojo apie pėsčiųjų saugumą kelyje, numerio 112 funkcijas ir kaip apsisaugoti nuo sukčių.

Kartu su savimi pareigūnai atsivežė specialų aparatą, kurio pagalba visiems norintiems buvo uždėti atšvaitai ant norimų drabužių.

 

Dėkojame Kauno miesto policijos pareigūnams už nuolatinį bendradarbiavimą. Linkime sėkmės darbuose!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content