Palydėtos paauglystės

Patria atviras jaunimo centras informuoja, jog vėl renka nepilnamečių kauniečių paauglių grupę „Palydėtos paauglystės” programoje:
– 8 grupės susitikimai po 2,5 val. su socialinės darbuotojos ir socialinės pedagogės palydėjimu
– išvykstamasis 2 dienų patyriminis savaitgalis (žygis)
– pagal poreikį individualios konsultacijos.

Planuojamas pirmasis susitikimas vasario 10 d. 16 val. ir vyks kiekvieną pirmadienį. Grupės turinys priklauso nuo jaunuolių norų, tačiau iš esmės tai neformaliojo ugdymo bei mokymusi iš patirties, diskusijų metodais organizuojami susitikimai jaunuoliams stiprinti ir paauglystėje rūpimiems klausimams kelti.

Registracija jaunuoliams:

https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSd1nGYZwjzQOkKYIgRZ0BkRVVFjOctvHNfMpcmS5quq2Ho4Hw/viewform?fbclid=IwAR23q0_dPW6R-EGbwd135eB5Hhep3nwBozan8U2DkCw3UxOlHepQezBgfto

Galbūt turite savo „akratyje” jaunuolių, kuriems ši programa galėtų būti prasminga ir naudinga. Daugiau informacijos telefonu +370 658 93570 arba šiuo el.paštu. FB https://www.facebook.com/events/854683961656878/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content