PAGAUK-KASTRUOK-PALEISK

Informuojame, kad Kauno mieste yra vykdoma laukinių (kiemo) kačių populiacijos reguliavimo programa: PAGAUK-KASTRUOK-PALEISK. Šios programos tikslas – humanišku metodu t. y. kastracijos pagalba mažinti besiveisiančių laukinių kačių tam tikroje teritorijoje.

Kaip tai atliekama:

 1. Kauno miesto gyventojai kreipiasi į Gyvūnų globėjų asociaciją telefonu +370 655 700 58 arba/ir elektroniniu paštu [email protected].
 2. Gyvūnų globėjų asociacijos atstovas nuvyksta pranešėjo adresu ir atlieka monitoringą bei informuoja seniūniją apie planuojamus atlikti darbus.
 3. Seniūnijos atstovas parenka kačių šėrimo vietą teritorijoje, kur planuojama atlikti kačių kastraciją.
 4. Atliekamas Laukinių kačių gaudymas ir transportavimas į veterinarijos kliniką kastracijai atlikti.
 5. Atliekama gyvūno kastracija, vakcinacija nuo pasiutligės, kairės ausies galiuko pakirpimas.
 6. Iškastruoti gyvūnai po paros grąžinami į jų paėmimo vietą.

Kodėl tai atliekama:

 • išvengiamas nepageidaujamų kačių atsiradimas;
 • kastruoti katinai nežymi teritorijos, todėl išnyksta nemalonus kvapas;
 • sumažėja kovos už teritoriją, nes kastruotos katės mažiau migruoja;
 • ligų prevencija;
 • netrikdoma gyventojų ramybė, nes katės po kastracijos nemorčiauja.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content