Padėka Žaliakalnio seniūnijos seniūnaičiams !

 

 

 

Žaliakalnio seniūnijos Aušros g. seniūnaitis Juozas Miliauskas ir Zanavykų g. seniūnaitis Valentinas Kabašinskas Koronaviruso (COVID -19) karantino metu rūpinasi   senjorais, mažas pajamas turinčiais  vienišais  asmenimis, aprūpindami juos karštu maistu ir įvairiais maisto produktais.

Žaliakalnio seniūnija nuoširdžiai dėkoja seniūnaičiams  Juozui Miliauskui ir Valentinui Kabašinskui už parodytą iniciatyvą,  socialinį jautrumą, geranoriškas pastangas, rūpestį ir dėmesį pandemijos laikotarpiu labiausiai pažeidžiamai gyventojų grupei.

 

Mūsų seniūnaitijos senjorės/ai sveikina visus geradarius šv. Velykų proga, dėkoja už kartu sveikai praleistas karantino 4 savaites.

Posted by Zanavykų seniūnaitija Kauno Žaliakalnio sen. on 2020 m. balandžio 14 d., antradienis

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content