Neregių sportas gimnazistams

Spalio 15 dieną LASS kauno miesto filialo nariai Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje dalyvavo renginyje skirtame tarptautinės baltosios lazdelės dienai. lASF prezidentas J. Miliauskas susitikimą pradėjo mobilumo ir orientacijos pamokėle. Su tamsiais akiniais ir baltosiomis lazdelėmis rankose mokiniai mokėsi vaikščioti. Apie neregių sportą ir jų pasiekimus pasakojo pirmasis Lietuvoje parolimpinių žaidynių čempionas Vytautas Girnius. Apie plaukimą pasakojo 2017 metų pasaulio čempionas Edgaras Matakas. Šaudauno žaidimą demonstravo Žygimantas Matusevičius, Petras ir Povilas Krapikai bei daugkartiniai Lietuvos čempionai Oksana Dobrovolskaja ir Mindaugas Dvylaitis, o sportininkai iš Vilniaus parodė kaip žaisti golbolą. Drąsiausi gimnazistai, užsidėję tamsius akinius, irgi išbandė jėgas šiuose žaidimuose. Su dideliu entuziazmu moksleiviai norėjo laimėti žaisdami šaškėmis prieš Vytautą.

Visus dalyvius apdovanojo Lietuvos aklųjų sporto federacijos prezidentas Juozas Miliauskas. Už ryškų pėdsaką paliktą parolimpinio judėjimo istorijoje Vytautui Girniui ir Juozui Miliauskui padėkos raštus įteikė seimo narys Gediminas Vasiliauskas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content