Nemokamos sveikatingumo mankštos kauniečiams gryname ore visą vasarą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius vasaros vakarus leisti sveikai ir aktyviai mankštinantis gryname ore. Birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais organizuojamos nemokamos sveikatingumo mankštos (joga) Kauno Santakos parke. Pirmasis užsiėmimas vyks birželio 1 d.

Joga – puiki sveikatinimo priemonė, tinkama įvairaus amžiaus žmonėms. Ją praktikuoja ir pagyvenę žmonės, ir vaikai, ir besilaukiančios mamos. Jogos nauda žmogui labai didelė, kadangi ji lavina ne tik kūną, tačiau padeda ir atsipalaiduoti, įveikti stresą. Kasdien atliekami pratimai garantuoja gerą savijautą, praktikuojantieji jogą išlaiko ramų protą, turi daugiau energijos, gerėja jų miego kokybė. Jogos pratimai stiprina fizinį kūną, lavina raumenyną, gerina lankstumą, pusiausvyrą.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visą vasarą kviečia kauniečius lankyti nemokamas jogos sveikatingumo mankštas gryname ore. Mankštos vyks Kauno Santakos parko stadione prie Popiežiaus Jono Pauliaus II paminklo nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 18.30 val. Tai puiki galimybė atsipalaiduoti po darbo dienos, puikiai praleisti laiką gryname ore ir pagerinti sveikatą.

Šios mankštos – nemokamų treniruočių projekto „Judėk sveikai“ dalis.

Daugiau informacijos:

Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 454 717, el. p. [email protected]

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content