Nemokami vasaros užsiėmimai vaikams Kaune

Kaip Šarūnas Jasikevičius neseniai pasakė – nieko nėra svarbiau už vaikus. Tą puikiai suprasdama Kauno miesto savivaldybė pristato analogų Lietuvoje neturinčią tokio masto programą – vaikams vasaros metu bus pasiūlyta net 189 nemokami užsiėmimai.

Nuo muzikos iki sporto. Nuo cirko užsiėmimų iki drabužių dizaino. Nuo keramikos iki filmų kūrimo. Nuo A iki Z. Šiemet Kauno mieso savivaldybė skiria ypatingą dėmesį vaikų vasaros užimtumui ir siūlo daugiau nei 3,3 tūkst. vietų pačiose įvairiausiose veiklose.

Vaikams sudaromos lygios galimybės lankyti kokybiškus, nemokamus, vaikų interesus atitinkančius Kauno miesto savivaldybės neformaliojo švietimo, kultūros ir sporto įstaigų organizuojamas edukacines, kūrybines, sporto ar kitokias veiklas.

Tėvams tereikia laiku užregistruoti vaiką ir užtikrinti, kad jis saugiai atvyktų ir parvyktų iš užsiėmimų.

NEMOKAMŲ VASAROS UŽSIĖMIMŲ VAIKAMS SĄRAŠAS:

Tėvai arba globėjai registruodami vaiką į užsiėmimą, patvirtina, kad vaikas yra sveikas ir gali dalyvauti aktyvioje fizinėje veikloje.

Už vaikų saugumą atvykstant ir išvykstant į įstaigą atsakingi tėvai ar įstatyminiai globėjai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content