Nemokamas renginys-ekskursija VI forte „ŠVIESA IR ŠILUMA UKRAINAI“

Lapkričio 19 d., šeštadienį, 17.00 val. Kauno tvirtovės VI forte vyks NEMOKAMAS renginys „Šviesa ir šiluma Ukrainai“, kurio metu Karo technikos ekspozicijos gidai kvies Jus į ekskursiją po Karo technikos ekspoziciją – Kauno tvirtovės VI fortą!

 

Renginys skirtas rinkti pagalbą Ukrainos kariams, todėl kviečiame dalyvius atnešti priemonių, reikalingų apkasų žvakių gamybai: parafino, vaško (žvakių ir jų likučių), konservų dėžučių, kartono. Ukrainos kariai fronte žvakes naudoja šildytis, džiovinti drabužius, gaminti maistą.

 

! Renginys vyks tamsiu paros metu, todėl siūlome atsinešti savo žibintuvėlius. Jei jų neturėsite su savimi – ne bėda – kelią nušvies fakelai.

! Su savimi kviečiame turėti ir termosinius puodelius – kartu pasivaišinsime mūsų arbata.

! Jei atvyksite automobiliu, jį palikite ekspozicijos automobilių stovėjimo aikštelėje, o kelią į ekspoziciją Jums padės rasti fakelai.

! Pasirūpinkite patogia avalyne ir nepamirškite šiltai apsirengti!

 

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 660 07135.

KADA? Lapkričio 19 d., šeštadienį, 17.00 val.

KUR? Karo technikos ekspozicijoje Kauno tvirtovės IV forte, K. Baršausko g. 101, Kaunas.

Daugiau informacijos: Raminta Kiudulienė, [email protected], tel. 8 621 16 903

Nuoroda į renginį Facebook: https://bit.ly/3N6v3Hw

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content