Nemokamas paplūdimio tinklinio 3×3 turnyras

Žiemos sezoną pradėkite mėgaudamiesi vasaros karščiu! Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja karščiausią šių metų renginį – paplūdimio tinklinio turnyrą ir kviečia jame dalyvauti visus kauniečius. Įkaitęs smėlis, judėti priverčianti muzika, kova dėl geriausiųjų titulo – visa tai ir dar daugiau jūsų lauks jau gruodžio 1 d.!

Kada? Gruodžio 1 d. 10 val. (I etapas), gruodžio 8 d. 10 val. (II etapas) Kur? Krido smėlio arena (Pramonės pr. 4H)

Registracija vykdoma iki lapkričio 29 d. 12.00 val. arba pasiekus komandų skaičiaus limitą. Turnyre gali dalyvauti asmenys nuo 18 metų.

Registruoti savo komandą galite čia: https://goo.gl/kVkw9P

Už įsteigtus prizus ir indėlį sveikatinant kauniečius dėkojame Sporto klubas „Fankas”, pabėgimo kambariui Lostescape, žiemos sporto mokyklai Kauno Ledo Arena (Baltų Ainiai).

Taip pat dėkojame informaciniams rėmėjams EXTRA FM, kurie padėjo paskleisti žinią apie paplūdimio turnyrą, bei savo partneriams Kauno m. GMPS už budėjimą renginio vietoje.

Renginys nemokamas!

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content