Nemokama pagalba nusižudžiusiųjų artimiems

Kiekvieno žmogaus istorija, išgyvenimai yra individualūs ir skirtingi, tačiau yra ir bendrų, panašių dalykų. Būtent šis bendrumo jausmas, galimybė dalintis tuo, kas jau atrodo nepakeliama, padeda mokytis gyventi toliau. Asociacijos „Artimiems“ ir kitų miestų patirtis rodo, kad bendraudami nusižudžiusiųjų artimiesiems grupėje, žmonės randa atsakymus į daugelį jiems iškilusių klausimų, o dalijimasis skaudžiais išgyvenimais padeda ne tik sau, bet ir kitiems grupės dalyviams.

Savitarpio pagalbos grupėje nusižudžiusiųjų artimiesiems yra laukiami visi – šeimos nariai, giminės, draugai, kolegos ar pažįstami, kurie yra patyrę netektį dėl savižudybės. Nebijokite ir pasidalinkite savo išgyvenimais, stiprybėmis savitarpio pagalbos grupės susitikimuose su kitais. Jūs nesate vieni. Vieni kietiems galite padėti gyventi lengviau.

Daugiau informacijos apie nemokamus ir visiems atvirus grupės susitikimus el. paštu [email protected] arba telefonu 860073248.

Artimiausias grupės susitikimas vasario 1 d. 18 val.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content