Neatsiėmusiems maisto paketų

Asmenys, kurie gruodžio mėnesį neatsiėmė paramos maisto produktais iš Europos Sąjungos pagalbos fondo, tą dar gali padaryti gruodžio 17,18,21 dienomis nuo 10 iki 16 val. „Maisto banko sandėlyje, esančiame Elektrėnų g. 1D (Urmo bazės teritorija, Baltojoje galerijoje. Įėjimas į sandėlį yra iš Elektrėnų g. pusės).

 

Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus socialinio darbo organizatorė Centro seniūnijoje Vida Garšvienė tel. 8 673 79285 el.p. [email protected]

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content