Kauno apskrities policija kviečia nepamiršti pasinaudoti policijos e-paslaugų portalu

epolicija

Kauno apskrities policija primena, kad policijos e-paslaugų portale www.epolicija.lt kiekvienas gyventojas gali lengvai rasti ir pasinaudoti jį dominančiomis paslaugomis, sužinoti visą, su www.epolicija.lt susijusią informaciją.

www.epolicija.lt portalas teikia patogias, interaktyvias bei lengvai pasiekiamas elektronines paslaugas. Kiekvienas Lietuvos gyventojas, turintis interneto prieigą, gali pasinaudoti elektroninėmis policijos teikiamomis paslaugomis.

Naudojantis www.epolicija.lt paslaugų portalu ir pasirašant elektroniniu parašu, galima pateikti prašymus, dokumentus bei stebėti paslaugos vykdymo eigą.

Svarbiausi portalo teikiami privalumai:

• Gyventojai turi galimybę pasinaudoti patogiomis, interaktyviomis bei lengvai pasiekiamomis elektroninėmis paslaugomis, taip sutaupydami savo laiką. Žmonės, neišeidami iš namų, nepriklausomai nuo policijos darbo laiko, internetu arba mobiliuoju telefonu gali teikti pranešimus arba prašymus policijai bet kuriuo paros metu iš bet kurios pasaulio vietos.

• Patobulintas valstybės elektroninių paslaugų spektras.

• Privačių įmonių (ginklais prekiaujančių parduotuvių, saugumo tarnybų ir prekiautojų fejerverkais ar pirotechnika) ir policijos institucijų darbas tampa greitesnis.

Portalo paslaugos suteikia galimybę teikti prašymus policijai dėl leidimų, susijusių su ginklais, pirotechnika ar asmens bei turto sauga.

Prisijungimo prie www.epolicija.lt paslaugų portalo pavyzdys arba žingsniai:

www.policija.lt -> ePolicija.lt -> Paslaugos -> Licencijavimo paslaugos -> Prašymas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdyba (toliau – Kauno apskr. VPK VTV) informuoja, kad žmonės, norintys gauti leidimą laikyti (nešiotis ginklą), www.epolicija.lt portale turi užpildyti prašymą ir prisegti nurodytų dokumentų kopijas. Taip pat, naudodamiesi šiuo portalu, užpildę prašymą, galite pratęsti leidimo laikyti (nešiotis ginklą) galiojimo terminą, pateikti prašymą, kuriame pranešate apie pasikeitusią ginklo laikymo vietą.

Kai interesantų prašymai yra gaunami Kauno apskr. VPK VTV Licencijavimo skyriuje, apie tai informuojamas pranešėjas. Atlikus reikiamas procedūras, pilietis papildomai informuojamas apie priimtą sprendimą. Į Kauno apskr. VPK VTV Licencijavimo skyrių (Chemijos g. 4 B, Kaunas) tereikia ateiti atsiimti leidimo laikyti (nešioti) ginklą. Jūsų patogumui, atvykimo laiką taip pat galite rezervuotis internetu.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content