Naujai išrinktiems Žaliakalnio seniūnijos seniūnaičiams įteikti seniūnaičių pažymėjimai

Linkėdamas sėkmės ir didelės kantrybės, Žaliakalnio seniūnas Bronius Girdauskas įteikė seniūnaičių pažymėjimus naujai išrinktiems Žaliakalnio seniūnijos seniūnaičiams.

Seniūnaičiais tapo daugiausiai gyventojų  balsų surinkę kandidatai. Aušros g. seniūnaitijos seniūnačiu tapo Juozas Miliauskas, Ąžuolyno seniūnaitijos – Rudolfas Tamošaitis, Kalniečių seniūnaitijos – Jonas Rapsikevičius, Pelėdų kalno seniūnaitijos – Nerijus Survila, o Zanavykų g.  seniūnaitiją atstovaus vienintelė seniūnaitė Kamilė Bražionė. Pakartotinai išrinkti seniūnaičiai mielai dalijosi patarimais ir patirtimis su pirmą kartą seniūnaičiais tapusiais Nerijumi ir Kamile.

Seniūnaičiai renkami 3 metų kadencijai ir atstovaus tos bendruomenės (seniūnaitijos) gyventojų interesams valstybės institucijose, skatins seniūnaitijos gyventojus prižiūrėti gyvenamosios vietovės teritorijas.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content