Naujai išrinkti Centro seniūnijos seniūnaičiai

Š. m. Lapkričio 23 dieną, Kauno miesto savivaldybėje įvyko išrinktų seniūnaičių iškilminga pažymėjimų įteikimo šventė. Savivaldybės administracijos atstovai pasveikino naujai išrinktus miesto seniūnaičius, palinkėjo jiems sėkmingų darbų bei glaudaus bendradarbiavimo su gyventojais, administracijos atstovais ir bendruomenėmis.

Centro seniūnijos išrinkti seniūnaičiai: Kalno- Steponas Vaičikauskas, Naujamiesčio- Vytautas Juodagalvis, Senamiesčio- Ernesta Ranusienė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content