Naujai atstatyto S. Dariaus ir S. Girėno stadiono atidarymas!

Spalio 16 dieną (sekmadienį) laukia neeilinis, ypatingą reikšmę kauniečiams ir visai Lietuvai turintys renginys – naujai atstatyto S. Dariaus ir S. Girėno stadiono atidarymas!

 

Oficiali bilietų prekyba prasidės spalio 5 d. (trečiadienį) nuo 10:00 valandos. Bilietus į neeilinį renginį galite įsigyti svetainėje www.kakava.lt.

 

Pirmųjų kelių tūkstančių bilietų kaina prasidės nuo 13 eurų. Mažėjant bilietų, jie brangs iki 21 €. Geresnėse vietose jie kainuos nuo 25 eurų, tačiau tokių prekyboje bus tik keli šimtai.

 

Raginame nedelsti, paskubėti įsigyti pigesnius bilietus ir mėgautis tikrai neeiliniu įspūdingu reginiu stadione, kurio mes visi laukėme trisdešimt metų!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content