Nauja edukacinė programa „Nebūk be ryšio“

Vytauto Didžiojo karo muziejaus Karo technikos ekspozicijoje (VI fortas, K. Baršausko g. 101, Kaunas) organizuojama nauja edukacinė programa „Nebūk be ryšio“, skirta 5–12 klasių mokiniams.

Edukacinės programos dalyviai ne tik patobulins neverbalinę komunikaciją, bet ir sužinos apie NATO sąjungininkų vartojamą fonetinę abėcėlę, išmoks naudotis Morzės abėcėle, nustatyti šiaurės kryptį pagal saulės padėtį, žiūrėdami karinius videofilmus su judančia NATO sąjungininkų technika, analizuoti aplinką.

Registracija į edukacinė programą vykdoma telefonu +370 660 07135. Registracija vykdoma antradieniais-sekmadieniais 9:30–17:00 (pirmadieniais ir šventinėmis dienomis registracija nevykdoma).

Lauksime apsilankant!

Vytauto Didžiojo karo muziejaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content