Nacionalinės bibliotekų savaitės renginio akimirkos

Gričiupio seniūnijos teritorijoje įsikūrusiame Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje literatūriniu renginiu „Aš būsiu“ paminėta Nacionalinė bibliotekų savaitė. Renginyje dalyvavęs Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas, akcentavo Girstupio ir Saulėtekio bibliotekų indėlį į bendruomenės telkimą, kultūrinių ir edukacinių projektų įgyvendinimą ir šių bibliotekų vedėjoms – Polinai Žemaitienei ir Violetai Pankovienei – įteikė  Kauno miesto mero padėkos raštus. Gričiupio seniūnijos seniūnė Jolanta Žakevičienė ir bendruomenės centro „Girsta“ pirmininkė Zinaida Streikienė pasidžiaugė bibliotekų kaip kultūros ir edukacijos įstaigų teikiamų paslaugų gausa ir kokybe.

J.Tumo-Vaižganto muziejaus vedėjas Alfas Pakėnas bibliotekos skaitytojams pasakojo apie rašytojo Vaižganto asmenybę, kūrybą, pomėgį skaityti. Renginio dalyviai klausėsi poeto Vlado Vaitkevičiaus skaitomų eilėraščių. Menininkė Virginija Kuzmickaitė pristatė bibliotekoje eksponuojamą grafikos darbų parodą „Ekspromtu“.

Susirinkusieji sveikino bibliotekininkus, linkėjo tolimesnio bendradarbiavimo su bendruomene.

 

Girstupio bibliotekos vedėja Polina Žemaitienė

20160425_134751 20160425_133259 20160425_131345 20160425_131017 20160425_130648 20160425_125446

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content