Mototurizmo ralio dalyvių sutikimas

2017 m. rugpjūčio 19 d.  VšĮ „Motobaltija” turistų ralio dalyviai galingais motociklais aplankė Kauno Veršvų piliakalnį. VšĮ „Motobaltija”  vadovai Markas Dolgovas ir Birutė Vaitkutė surengė kilnią kultūrinę misiją: numatyta per dieną aplankyti turistinius objektus su konkrečia užduotimi, t. y. pabuvoti etnokultūros centruose, pažymint tautinio kostiumo metus, aplankyti dešimt žymesnių Lietuvos piliakalnių, minint piliakalnių metus, taip pat – pabuvoti mažosiose kultūros sostinėse ir, apvažiavus partizanų kovų keliais, visiems susitikti Birštone.
Veršvų piliakalnyje lankėsi daugiau nei du šimtai penkiasdešimt smalsių mototuristų, jaunų vyrų ir moterų, linksmai kopusių į senąjį archeologijos paminklą.

 

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/pg/Etnopaveldo-Bendruomen%C4%97-Kauno-Ver%C5%A1va-1940153592872991/photos/?tab=album&album_id=1999092916979058

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content