Mokykloje- darželyje „Rūtelė“ saugaus eismo diena

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnai Jovita Juršytė, Egidijus Šeputis  ir Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos Tarnybos organizavimo skyriaus specialistė Rasita Henriot , mokykloje- darželyje „Rūtelė“, organizavo saugaus eismo dieną. Renginys buvo skirtas pirmokams, kurių mokykloje yra net 60. Visi vaikai buvo suskirstyti į 3 komandas ( „zuikučių“, „boružėlių“, „meškučių“)  ir turėjo įveikti, tiek teorines, tiek praktines užduotis. Kol vieni studijavo Kelių eismo taisykles ir žiūrėjo video su policijos bičiulio Amsiaus patarimais, kiti patys sau gaminosi atšvaitus, kuriuos pasiliko dovanų ir pažadėjo nešioti. Treti tuo metu, mobiliosios saugaus eismo klasės pagalba, imitavo situacijas gatvėje, važinėjosi elektroautomobiliukais, vaidino vairuotojus ir pėsčiuosius, mokėsi kelio ženklų ir saugiai pereiti gatvę, tiek reguliuojamose, tiek nereguliuojamose sankryžose. Policijos pareigūnai matavo visų vaikų ūgį ir kalbėjo apie tai, jog 135 cm ūgio neturintys vaikai, transporto priemonėje turi sėdėti specialioje kėdutėje.

Didžiausią įspūdį vaikams paliko šuniukas Amsis su kuriuo vaikai galėjo pasisveikinti, nusifotografuoti. Jis į šventę atvyko apdovanoti tų, kurie teorines ir praktines žinias įsisavino geriausiai.

Pasibaigus renginiui vaikai žadėjo būti atidūs gatvėje, taikyti išmoktas taisykles ir saugoti vieni kitus kelyje.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content