Minint legendinio spektaklio „Barbora Radvilaitė“ peržiūros 50-metį, kviečiame į dvi progines parodos „Jonas Jurašas. Būties kaina“ ekskursijas balandžio 20 d. 16:00 ir 17:30 Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

Kviečiame į dvi progines parodos „Jonas Jurašas. Būties kaina“ ekskursijas balandžio 20 d.  16:00 ir 17:30  Nacionaliniame Kauno dramos teatre.

 

Režisieriaus veiklai dedikuotoje Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus parodoje – atskira ekspozicija, skirta šiam legendiniam spektakliui, – autentiškas dail. J. Malinauskaitės sukurtas Barboros Radvilaitės kostiumas, eskizai, įvykius atkuriantys audio įrašai, režisieriaus laiškas.

 

Proginių ekskursijų  metu bus galima ne tik aplankyti  ekspoziciją, bet jos kuratorė Liucija Armonaitė papasakos apie šią likiminę spektaklio peržiūrą, pristatydama parodoje nedemonstruojamas nuotraukas ir kitą medžiagą.

 

Ekskursijos nemokamos.

Registracija į ekskursijas: tiny.cc/Registracija_i_ekskursija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content