Miesto šventė Vilijampolėje

Kauno  miestas šventė 612-tą gimtadienį.  Vilijampolės seniūnijos vakarinės seniūnaitijos seniūnaite Jolanta Mačiuliene kartu su Rytinės seniūnaitijos seniūnaite Diana Bučinskiene organizavo šią šventę Sąjungos aikštėje Vilijampolės bendruomenei, kurioje dalyvavo – senjorai, mamos su vaikais, jaunimas.

Iš tolo atskriejo sklindanti pučiamųjų orkestro muzika. Pasirodė orkestras ,,Ąžuolynas,, kartu su nuostabiomis šokėjomis. Aikštėje žmonės būriavosi šeimomis ir pavieniui. Sveikinimo žodžius tarė trys Vilijampolės seniūnijos seniūnaičiai – Vakarinės Vilijampolės, Rytinės Vilijampolės ir Panerių: Jolanta Mačiulienė, Diana Bučinskienė ir Paulius Linkevičius. Tad šeštadienį  Sąjungos aikštė tapo šventės centru visoms trims seniūnaitijoms. Šventėje aplankė ir Vilijampolės Šv. Juozapo bažnyčios klebonas Emilis, tarė sveikinimo žodį susirinkusiems parapijiečiams.

Pasveikinus susirinkusius, toliau vyko kasų pynimo konkursas, kuriame savo jėgas išbandė  moterys, vyrai ir vaikai. Visi su šia užduotimi susitvarkė puikiai. Jaunosios būsimos grožio specialistės dalyvavo makiažo konkurse, kuriame nugalėjo jauniausia šventės dalyvė. Taip pat vyko įvairios estafetės, piešinių su kreidutėmis konkursas ir įvairios  kitos užduotys, kurios įtraukė visus susirinkusius į šventinį šurmulį. Visiems dalyvaujantiems ir ne tik, buvo paruoštos ir išdalintos dovanėlės. Muzikinę šventės dalį puikiai užpildė nuostabaus balso savininkas Paulius Kaminskas, atlikęs ne vieną puikų kūrinį. Puikus solistas suteikė šventei solidumo, įnešė muzikinės įvairovės ir žavesio. Prie gausių sveikinimų ir vaišių, savo skaniomis picomis šventės dalyvius vaišino ir Varnių gatvėje įsikūrusi picerija ,,Čilas,,. Miesto šventės proga ore sklandė lėktuvai piešdami įvairias figūras, sklido vaikiškas juokas, skambėjo muzika.

Tokios šventės padeda pagrindą naujoms idėjoms ir projektams, geriems kaimynų santykiams.

Su visa pagarba visiems, Vilijampolės seniūnijos Vakarinės Vilijampolės seniūnaitė Jolanta Mačiulienė ir Rytinės seniūnaitijos seniūnaitė Diana Bučinskienė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content